Menu

Najskuteczniejsze lasery do usuwania owłosienia

Wrzesień 30, 2016 - Bez kategorii

Kluczowym a także równoznacznie przede wszystkim znanym laserem do usuwania owłosienia bywa laser IPL, jaki produkuje pasma optyczne o szerokim wachlarzu. W zasadzie nie do końca ta struktura tytułowana jest laserem, albowiem występuje tutaj kuriozum fototermolizy, wtenczas wysyłane bywają promienie optyczne rozrzucane w różnorodne strefy o wielostronnej długości. Laser zawsze musi posiadać nieustannie ustawianą moc i gęstość dynamiki, w odmiennym zdarzeniu prawdopodobnie może wywołać oparzenie skórki. Minusem wspomnianego lasera jest mikroskopijna skuteczność jak też bardzo prawdopodobne sparzenia przy niezdarnej korzystaniu. Ponadto, ażeby skutek był dostrzegalny nieodzowne są częste odwiedziny w gabinecie u kosmetyczki.

Przede wszystkim niewątpliwą korzyścią niniejszego lasera jest niski nakład pieniężny manewru oraz spora dostępność w prawie każdym salonie kosmetycznym. Bezwględnie nowocześniejszą metodyką lasera bywa połączenie IPL z RF oznaczanym E-light, inaczej ujmując skupienie strug świetlnych z energią fal radiowych.

Wtedy zadanie lasera podpiera się na wzmocnieniu oraz uzupełnieniu promieni świetlnych prądem niestałym co polepsza efektywność zabiegów. Dzięki temu przy użyciu wspomnianego lasera nie jest istotny kolor włoska, gdyż operuje on na barwnik w skórze a nie na jeden włosek.