Menu

Marka Hörmann

Wrzesień 25, 2017 - dla domu

Firma Hörmann od lat zajmuje się branżą budowlaną oraz bywa najogromniejszym producentem bram, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest spółką rodową funkcjonującą na przestrzeni dziesięcioleci. Stanowi poświadczenie najnowszych środków i najdoskonalszej klasy towarów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków i prawnuków inicjatora spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa baza spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza biurami siedziby, mieszczą się również przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, spółka posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma zatrudnia w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć kontrahentów handlowych w zasięgu całego kraju. Zapewnia ona ekspresowy oraz fachowy serwis a także gwarantuje sprzyjającą, fachową obsługę konsumenta.